Morda se jih še spomnite z začetka tisočletja. Skupina približno desetih mladcev je navduševala publiko doma in v tujini. Voditeljice resničnostnih šovov so zardevale, oboževalke so omedlevale in sosedje so se pritoževali nad hrupom.
5 porok in 11 otrok kasneje se iz daljnih dežel spet vračajo na domači oder – z redkejšimi lasmi in previdnejšim korakom, a še vedno gromkega glasu. Po nekajletnem premoru bo ob dvajseti obletnici ustanovitve znova zapel Oktet 9 … srednjih let.
Pridite k Vodnemu stolpu 11. avgusta ob zvečer. Lahko, da bo zadnjič!